Nota Prawna

Nexia International

KBA sp. z o.o. jest członkiem Nexia Interntational, wiodącej siecią niezależnych firm księgowych i doradczych świadczących wachlarz zaawansowanych usług z zakresu audytu, księgowości, podatków i doradztwa.

Nexia International jest marką handlową Nexia International Limited, spółki zarejstrowane na Wyspie Man (the Isle of Man) pod numerem 53513C, z siedzibą: 1st floor, Sixty Circular Road, Douglas, Isle of Man, IM1 1SA.

Nexia International nie świadczy żadnych usług we własnym lub cudzym imieniu. Nexia International ani jej firmy członkowskie nie są częścią światowej spółki partnerskiej. Nexia International nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za działania, zaniechania, pomyłki czy zobowiązania jakiegokolwiek jej członka. Każdy firma członkowska Nexia International jest osobnym bytem prawnym.

 

Nexia International nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek stratę, jaka mogłaby powstać z działania lub zaniechania wynikających z zawartości tej strony lub zamieszczonej jakiejkolwiek dokumentacji lub zewnętrznych linków. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania na podstawie zawartości tej strony należy zasięgnąć profesjonalnej porady.

Marka handlowa NEXIA INTERNATIONAL, NEXIA I logo NEXIA są własnością Nexia International Limited i są używane na podstawie licenji.

W zależności od kontekstu, odniesienia do Nexia albo Nexia International stosuje się do Nexia International Limited albo do Nexia International jako sieci firm.