Nexia International – 7% wzrost światowych przychodów

KBA jest członkiem i współwłaścicielem sieci Nexia International. Z przyjemnością informujemy o wynikach finansowych za 2019 rok, tej dziewiątej co do wielkości globalnej sieci niezależnych firm księgowych
i konsultingowych.

W 2019 r. całkowity przychód ze sprzedaży usług Nexii wyniósł ponad 4,3 mld USD w całej sieci. Stanowi to wzrost o 7% w stosunku do 2018 r.

Ten wzrost globalnych dochodów jest konsekwencją stałego wzrostu w całej sieci w każdym regionie, przy czym Ameryka Północna i Ameryka Łacińska osiągają szczególnie dobre wyniki. Wzrost dochodów z opłat
w tych regionach można przypisać rekrutacji nowych firm i zdrowemu wzrostowi organicznemu.

W 2019 r. Nexia kontynuowała ekspansję na całym świecie, przyjmując nowe firmy członkowskie w Brazylii, Chile, Egipcie, Kosowie, Portoryko, Słowenii, Sudanie, Szwajcarii i na Ukrainie.

Komentując wyniki, Kevin Arnold, CEO Nexia International, mówi:

„Ten globalny wzrost przychodów to świetna wiadomość dla Nexii. Opiera się on na regularnym i konsekwentnym wzroście, jaki mieliśmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat, i odzwierciedla inwestycje naszych struktur oraz ambicje, aby zaspokoić rosnące potrzeby firm członkowskich i nowych klientów ”.