Nasz zespół

profesjonaliści w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i biznesowego

Nasz zespół

to ponad 30 profesjonalistów w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i biznesowego oraz outsourcingu.

tomasz_budziakBudziak Tomasz
PARTNER | USŁUGI KSIĘGOWE | DORADZTWO BIZNESOWE

zobacz więcej

Współzałożyciel i Członek Zarządu. Certified Management Consultant. Licencjonowany Księgowy. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z 1987 r. Studia Podyplomowe z Rachunkowości na SGH 1999 r. oraz w Instytucie Studiów Podatkowych w 2011. Kieruje Działem Outsourcingu i Doradztwa Biznesowego. Odpowiedzialny za kontakty z Nexia International. Działacz społeczny na rzecz środowiska firm rodzinnych. Autor publikacji na temat wycen przedsiębiorstw oraz sukcesji w biznesie rodzinnym – więcej szczegółów na www.sukcesjabiznesu.pl.

SPECJALIZACJA: firmy rodzinne, due diligence, wyceny, business start-up, rachunkowość funduszy inwestycyjnych, usługi księgowe

Języki: polski, angielski, niemiecki, rosyjski

telefon tel. +48 22 522 23 90

krzegorz_nagielskiNagielski Grzegorz
DORADCA PODATKOWY | USŁUGI KSIĘGOWE

zobacz więcej

Doradca Podatkowy i Kierownik Działu Outsourcingu. Doradca Podatkowy i Licencjonowany Księgowy. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu z 1999. oraz Studia podyplomowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Podatki i prawo podatkowe./span>

SPECJALIZACJA: doradztwo księgowe i podatkowe

telefon tel. +48 22 522 23 90 ext. 393

 

dariusz_orkwiszewskiOrkwiszewski Dariusz
USŁUGI KSIĘGOWE

zobacz więcej

Kierownik Projektu w Dziale Outsourcingu. Licencjonowany Księgowy. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z 2010.

SPECJALIZACJA: outsourcing funduszy inwestycyjnych, wehikułów finansowych i konsolidacje grup kapitałowych, optymalizacja procesów księgowych, obsługa klientów transgranicznych.

telefon tel. +48 22 522 23 90 ext. 384